Dbamy o atrakcyjną ofertę, która jest dostosowana do różnorodnych gustów naszych klientów, ale także zróżnicowana cenowo.

Mamy bezpośredni dostęp do wszystkich największych polskich producentów płytek ceramicznych i większości liczących się w branży fabryk hiszpańskich i włoskich. Dodatkowo nasza oferta jest wzbogacona o kamień naturalny, gdzie jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie z gwarancją terminu wykonania i profesjonalnego serwisu w trakcie trwania i po zakończeniu inwestycji.

W ramach oferty na inwestycję, na życzenie partnera oferujemy tańsze zamienniki wybranych pozycji w atrakcyjniejszych cenach. Wierzymy, że estetyczne, urzekające bogactwem wzorów i barw różnorodne propozycje będą inspiracją do stworzenia wymarzonego wnętrza.

Od lat systematycznie poszerzamy ekspozycję, by nasi klienci, widząc różnorodne wzory płytek ceramicznych, połączonych z armaturą i akcesoriami łazienkowymi, mogli dokonać najlepszego dla siebie wyboru, w którym pomogą im także kompetentni pracownicy. Dbamy o atrakcyjną ofertę, która jest dostosowana do różnorodnych gustów naszych klientów, ale także zróżnicowana cenowo. Aby zapewnić odpowiednią jakość oferowanych produktów, współpracujemy z najlepszymi producentami polskimi i zagranicznymi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Płytki ceramiczne wiodących fabryk hiszpańskich STN, Porcelanosa, Azteca, Gres de Aragon.
  • Wanny, kabiny prysznicowe, parowo-masażowe, wanny wyposażone w hydromasaż, baterie, europejskich marek Tres, Radaway, Riho, Kermi, HansGrohe, Dolphi, Ravak.
  • Ceramika sanitarna Roca, systemy podtynkowe Geberit, Sanit, Grohe Dal oraz bogata oferta wielu innych znanych i cenionych producentów Polskich i zagranicznych.
  • Kamień naturalny - trawertyn, granit, marmur
  • Meble łazienkowe - szafki, lustra
  • Chemia budowlana - kleje, zaprawy