Podczas remontów, czy urządzania naszych domów i mieszkań bardzo często napotykamy wiele problemów dotyczących wykończenia, czy aranżacji.

Dlatego też z myślą o naszych klientach stworzyliśmy poradnik zawierający cenne rady i rzetelne informacje, które z pewnością ułatwią stworzenie wymarzonego wnętrza. Zapraszamy do naszego poradnika.

Styl industrialny w łazience

Styl industrialny cieszy się coraz większym uznaniem. Minimalistyczne, wręcz surowe wnętrza kojarzone głównie z loftami, ogromnymi przestrzeniami, opuszczonymi fabrykami, zyskują popularność również na mniejszych przestrzeniach, także w łazienkach.

Kamień dekoracyjny

Płytki ścienne dekoracyjne to bardzo ciekawy materiał do wykańczania zarówno elewacji budynków, ogrodzeń lub jako dodatki dekoracyjne wewnątrz pomieszczeń.

Bidet w łazience

Oprócz typowych urządzeń, jak umywalka, wanna, czy kabina prysznicowa, coraz częściej w łazience montuje się również bidet. Czy jest to niepotrzebny luksus, czy niezbędny element codziennej higieny? Czy warto go montować w swojej łazience?

Hydromasaż we własnej łazience

Jeszcze do niedawna wanna lub kabina prysznicowa z hydromasażem była prawdziwym luksusem dostępnym jedynie w sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych i centrach odnowy biologicznej. Dziś hydromasażem możemy cieszyć się we własnej, nawet niewielkiej łazience.

Ściany jak malowane

Trend wykładania łazienki kaflami od podłogi aż po sufit już przeminął. Teraz bardzo modne stało się malowane ścian łazienkowych farbami. Dzięki temu możemy dodać łazience tyle koloru, ile nam się zamarzy.

Jaka wanna

Wybór wanien dostępnych na rynku jest ogromny. Różnią się nie tylko kształtem, wymiarami, czy kolorem, ale również materiałem z jakiego są wykonane. Czym zatem kierować się dokonując zakupu?